Радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерладнів в Україні відвідала кооператив «Агровесна»

Дипломати Посольства США в Україні з родинами відвідали кооператив «Агровесна»

Кооперація запорука успіху – досвід ТОВ «Агрофірма «Весна-2011»»

“Українська ягідна гільдія” інвестує близько 30 млн грн в будівництво першої черги ягідного розплідника

Олександр Ткачук, генеральний директор ТОВ «Агрофірма« Весна-2011 »:«  Шляхом проб і помилок – до успіху! »

Недалеко від Києва, поряд з автомобільною дорогою Київ-Чоп, розташована «Агрофірма« Весна-2011 ». Керівник підприємства Олександр Ткачук вибрав для себе раціональний підхід ведення бізнесу. Замість того, щоб просто вирощувати і потім реалізовувати ягідні культури і яблука, – що саме по собі заслуговує на повагу! – Олександр Ткачук створив першокласну інфраструктуру господарства в європейському стилі, яка передбачає постійне підвищення кваліфікації персоналу і, як наслідок, неухильне розвиток компанії.  >>Більше тут.

 

Ягідний кооператив “Агровесна-2011” шукає інвестора для будівництва агроіндустріальних парку в Київській області

Ягідний кооператив “Агровесна-2011” планує побудувати агроіндустріальних парк для охолодження, переробки та упаковки своєї продукції в Київській області. “Ми шукаємо інвестора не тільки з грошима, але і з технологіями для будівництва агроіндустріальних парку, де буде охолодження, заморожування, упаковка, переробка плодово-ягідної продукції. Інвестиції в такий парк оцінюються від 20 до 30 млн доларів”, – повідомив агентству “Інтерфакс -Україна “директор кооперативу Олександр Ткачук. >>Більше тут.

 

“Українська ягідна гільдія” інвестує близько 30 млн грн в будівництво першої черги ягідного розплідника

ТОВ “Українська ягідна гільдія”, член ягідного кооперативу “Агровесна-2011”, планує запуск першої черги розплідника в Макарівському р-ні Київської області, будівництво якого має завершитися до кінця поточного року.  >>Більше тут.

 

Кооперація запорука успіху-досвід ТОВ«Агрофірма«Весна-2011»»

На заході були присутні: власники підприємств – членів кооперативу, працівники ТОВ «Агрофірма «Весна-2011»», члени кооперативу та партнери з родинами.

Виступаючи з привітальним словом, директор ТОВ «Агрофірма «Весна-2011» Олександр Ткачук зазначив, що за рік кооперативу вдалося досягти кілька значних результатів: збільшення площі насаджень, а також кількості членів кооперативу. >>Більше тут.